Rozstrzygnięcie konkursu ,,Wakacyjne wyzwalacze pozytywnych emocji”

    Informujemy, że zakończyliśmy konkurs: ,,Wakacyjne wyzwalacze pozytywnych emocji”. Pragniemy podziękować wszystkim jego uczestnikom za nadesłane prace, gratulując jednocześnie dużej wyobraźni oraz inwencji twórczej.

     Wśród prac znalazły się ulotki, plakaty oraz listy zawierające osobiste refleksje na temat doświadczeń związanych z zażywaniem narkotyków. Każda praca była wyjątkowa, a wybór tej najciekawszej nie był łatwy. Jedno jest pewne! Uczestnikom konkursu z pewnością nie brakowało wyobraźni ani pomysłów na to, w jaki sposób ciekawie, a przy tym na trzeźwo, można spędzić czas wakacji!

     Ostatecznie I miejsce jury postanowiło przyznać Maciejowi Klinkoszowi, autorowi pracy: ,,Bądź bezpieczny w wakacje”, który jest wychowankiem Zakładu Poprawczego w Barczewie. Miejsce II otrzymała praca pt. ,,Dopalacze niszczą życie” autorstwa Mateusza Polonisa – wychowanka Zakładu Poprawczego w Szubinie. Jury przyznało również ex aequo dwa miejsca III, które zajęli – wychowanek Mariusz Szymczak z Zakładu Poprawczego w Pszczynie za pracę pt. ,,Zdrowy strzał”, oraz Michał Wiliński, który jest wychowankiem Zakładu Poprawczego w Szubinie i autorem pracy pt. ,,Na co komu to!”.

     Nagrody dla laureatów oraz dyplomy zostaną przesłane pocztą.

     Poniżej prezentujemy zdjęcia nadesłanych prac, życząc wszystkim „epickich” wakacji.

Autor: Redakcja